Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14646 / Ogłoszenia oczekujące: 8
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Przemyśl Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 713673 z dnia 2024-05-17 / OFERTA PRYWATNA

Uwaga kierowcy TIR, nie zapłacą wam !

Czy zdajecie sobie sprawę, że pracujecie na umowie, która jest jeszcze gorsza niż umowa śmieciowa ?

3/4 waszego wynagrodzenia to tzw. "Nagroda" czyli "Premia uznaniowa", którą szef może ale wcale nie musi wam wypłacić. Zadajcie sobie pytanie czy to jest jałmużna czy pieniądze, które wam się należą za ciężką pracę ?

Na umowie macie ryczałt i bzdury, księgowość nalicza wg. Pakietu Mobilności z karty tacho i gdy się zwolnicie z pracy, lub w razie kłótni z szefem dostaniecie tylko te pieniądze czyli mniej więcej 1/4 waszego wynagrodzenia !

Umowa z szefem na gębę np. 500zł dniówki lub "od frachtu" to tylko twoje słowo przeciwko jego słowu i w żadnym sądzie nie wygracie z cwaniaczkiem, który wam tego nie wypłaci jak się zwolnicie.

Zapytajcie swojego pracodawcy o "Regulamin Premiowania" i wysokość "Premii Regulaminowej", a przede wszystkim o odcinek z wypłaty co miesiąc.

Nie dajcie się wyrolować cwaniaczkom, od których później nie wyciągniecie tysięcy złotych, a oni będą się chować za "karkami" z ochrony i wzywać Policję gdy będziecie się upominać o swoje ciężko zarobione pieniądze.

Żaden beznadziejny sąd czy PIP wam nie pomoże !

Trzymajcie zwarte pośladki i nie dajcie się nabrać, bo w naszym chorym kraju prawo chroni bandytów i patologię, a nie obywateli, którzy ciężko i uczciwie pracują.

...szczególnie w Przemyślu !

Autor: Kierowca C+E

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 1212
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl