Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14646 / Ogłoszenia oczekujące: 8
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Przemyśl Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Dom sprzedam

Nr ogłoszenia 716152 z dnia 2024-04-15 / OFERTA OD FIRMY

Nowa szeregówka Przemyśl

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców.

„WZGÓRZE HERBURTÓW" osiedle SMART & ECO

Całe osiedle będzie składało się z 12 budynków w zabudowie szeregowej, z których każdy będzie miał powierzchnię 93 m2 netto.
Każdy kompleks składa się z czterech budynków, ustawionych w rzędzie obok siebie.
Dojazd z głównej drogi zapewni droga wewnętrzna, która pozwoli na łatwy dojazd i zapewni komunikację między budynkami.
Każdy budynek posiada własną działkę, na której znajduje się ogródek oraz miejsce parkingowe dla samochodów.
Przewidujemy zakończenie prac dla pierwszego segmentu czterech domów na ostatni kwartał 2023 roku.

Szeregówka skrajna SZ4 o powierzchni 93 m2 na działce ok 350 m2 z 4 miejscami postojowymi - cena 604 500 zł (6500 zł/m2)

Układ pomieszczeń prezentują dołączone rzuty.

Na parterze budynku znajduje się przestronny salon 17,38 m2 połączony z jadalnią oraz otwarta kuchnia 7,87 m2, zaprojektowana z myślą
o funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Z salonu jest wyjście na taras oraz do ogrodu. Ponadto na parterze znajduje się pokój 9,9 m2, toaleta 1,55 m2 oraz przedpokój 6,19 m2, który zapewnia wygodne rozwiązanie do przechowywania odzieży oraz obuwia.

Na piętrze znajdują się trzy pokoje: pierwszy 14,4 m2, drugi 10,85 m2, trzeci 8,91 m2, łazienka 6,25 m2 oraz hol 5,99 m2. Dwie z sypialni posiadają wyjście na balkon, co pozwala na korzystanie z letnich poranków lub wieczorów w spokoju i ciszy.

Oto kilka funkcji "SMART", które sprawiają, że nasze osiedle jest idealnym miejscem do zamieszkania:

Szlaban z inteligentną kamerą rozpoznającą tablice rejestracyjne.
Głównym wejściem na osiedle jest szlaban wyposażony w zaawansowaną kamerę rozpoznającą tablice rejestracyjne.
Dzięki temu rozwiązaniu, gdy pojazd z numerem rejestracyjnym wprowadzonym do bazy wjedzie na teren osiedla, urządzenie sterujące automatycznie podniesie szlaban, zapewniając szybki i bezpieczny dostęp. Nasz system rozpoznawania tablic rejestracyjnych posiada dodatkową funkcję - po zmroku, gdy samochód z wprowadzonym numerem rejestracyjnym zbliża się do domu, system oświetlenia wmontowanego w podłoże podjazdu wskaże drogę pod dom. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale także podnosi estetykę osiedla.

Domofony
W celu ułatwienia komunikacji z osobami postronnymi, kurierami itp., zainstalowane zostały domofony przy wejściu na osiedle. Dzięki nim mieszkańcy mogą bezpiecznie i wygodnie kontrolować dostęp do swojego miejsca zamieszkania.

Inteligentny system monitoringu
Nasze osiedle jest w pełni monitorowane przez inteligentny system monitoringu z zaawansowanymi funkcjami analitycznymi. System ten obejmuje rozpoznawanie twarzy oraz wejście w określone strefy. Dzięki temu możemy zapewnić dodatkowy poziom bezpieczeństwa i kontrolować dostęp do poszczególnych obszarów osiedla.

Osiedle daje mieszkańcom spokój i poczucie bezpieczeństwa. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które skutecznie zapobiegają niepożądanym incydentom i tworzą przyjazne środowisko dla naszych mieszkańców.

Ponadto oferuje EKO rozwiązanie - każdy budynek zostanie wyposażony w instalacje do montażu pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych.

Standard wykończenia

Ściany zewnętrzne
Ściany murowane z bloczków silikatowych, częściowo żelbetowe, ocieplane styropianem 20 cm wraz z tynkiem cienkowarstwowym

Ściany wewnętrzne, nośne, wydzielające mieszkania, działowe
Ściany murowane z bloczków silikatowych z trzpieniami betonowym, ścianki działowe z silikatów

Wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów
Tynk gipsowy, maszynowy kategorii III w pomieszczeniach suchych. Tynk cementowo – wapienny zatarty na ostro na ścianach i sufitach w pomieszczeniach mokrych, tj. łazienkach. Na poddaszu sufity z płyt g-k mocowanych do rusztu metalowego

Wykończenie posadzek
Wylewka cementowa zdylatowana na folii PE i styropianie posadzkowym

Stolarka okienna
Stolarka okienna PCV z pakietem 3-szybowym w kolorze szarym od strony wewnętrznej i w kolorze szarym od strony zewnętrznej. Brak parapetów okiennych. W każdej szeregówce jedno okno balkonowe z drzwiami przesuwnymi

Drzwi wejściowe do szeregówek
Drzwi płytowe pełne w okleinie syntetycznej z ościeżnicą stalową z okładką projekt, akustyka 32 dB, próg stalowy ze stali nierdzewnej, wkładka w systemie jednego klucza, klamka na długim szyldzie, antywłamaniowość RC2

Wysokość mieszkań
Około 255cm

Centralne ogrzewanie i ciepła woda
Pompa ciepła z zasobnikiem ciepłej wody - za dopłatą. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni

Instalacje wodno - kanalizacyjne
Instalacje wodno - kanalizacyjne rozprowadzone w pomieszczeniach łazienkowych i kuchennych zgodnie z rzutami. Podejścia poziome ukryte w warstwach posadzki (poza rurami odpływowymi z WC), podejścia pionowe ukryte w ścianach. Mieszkania na poziomie parteru dodatkowo posiadają wyjście wody ogrodowej na zewnątrz

Instalacja elektryczne
Każdy segment wyposażony w skrzynkę rozdzielczą z zabezpieczeniami. Instalacja elektryczna rozprowadzona wraz z gniazdami, punkty oświetleniowe zakończone kostką, włączniki świateł, każde mieszkanie wyposażone w dzwonek wejściowy. Mieszkania na parterze dodatkowo posiadają zewnętrzne gniazda elektryczne

Instalacje internetowe, telefoniczne, telewizyjne
TV naziemna i satelitarna (jedno gniazdo TV-Sat w salonie). Gniazdo komputerowe (okablowanie od rozdzielni do mieszkania bez dostawcy internetu)

Wentylacja
W mieszkaniach zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Nawiew powietrza realizowany będzie przez nawiewniki okienne

Taras i balkon
Taras został wykonany z płyty betonowej, która zapewnia solidną podstawę.
Na płycie betonowej zastosowano kostkę brukową o grubości 6 cm, co nadaje estetyczny wygląd powierzchni.
Pod kostką brukową znajduje się podsypka piaskowo-cementowa o grubości 5 cm, która zapewnia stabilność i równomierność podłoża.
Następnie zastosowano warstwę chudego betonu o grubości 15 cm, która została zagęszczona warstwami pospółka.
Na balkonie zastosowano płytki antypoślizgowe, które są mrozoodporne, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość powierzchni.
Pod płytkami antypoślizgowymi zastosowano hydroizolację w postaci wodoszczelnej folii mineralnej, która skutecznie chroni przed przeciekami wody.
Dzięki wykonanym izolacjom tarasy i balkony są zabezpieczone przed przeciekami wody, a zastosowanie izolacji termicznej pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczeń.

Ogródki
Teren ogródka w całości wysypany powierzchniowo czarnoziemem z wysianą trawą

Balustrady i pergole
Balustrady stalowe ocynkowane, malowane lub aluminiowe bądź szklane z konstrukcją aluminiową. Pergole wyposażone w w ruchome tralki sterowane manualnie, można je zamknąć, uchylić lub całkowicie otworzyć w zależności od potrzeb.

Elewacje
Elewacja wykończona w dwóch technologiach: tynk silikonowy barwiony w masie i wstawki z naturalnego drewna


Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży "Nieruchomości Kurpiel"
Beata Dzik tel. 888 218 666
Piotr Kazienko 535 600 996

Oferujemy bezpłatną pomoc w kredytowaniu zakupu, w tym pełną obsługę dla osób chcących skorzystać z rządowego programu 'Pierwsze mieszkanie"

Cena: 604500

Autor: Beata

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 888218666

Wstecz

Ilość wyświetleń: 579
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Dom sprzedam
Inne ogłoszenia tego użytkownika (20 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl