Ogłoszenia drobne Przemyśl Ogłoszenia drobne Przemyśl
www.ogloszenia.przemysl.plPRACOWNIK PRODUKCJI MOSKITIER


T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy. REGION: The Netherlands, Boxtel My dajemy: Pracę w renomowanej firmie, funkcjonującej na rynku od ponad 15 lat. Zatrudnienie na warunkach niderlandzkich z pełnym pakietem socjalnym. Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania swoich kwalifikacji i doświadczenia w różnych sektorach pracy. Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze oraz międzynarodowym zespole. Możliwość wyjazdu do pracy w Niderlandach, w każdy weekend oraz w ciągu tygodnia. Możliwość wyjazdu w parach i grupach ze wspólnym zakwaterowaniem. Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki: 
– 21 i więcej – 11,08 € brutto/h, po 6 miesiącach podwyżka do 11,36 € brutto/h. – Po roku kolejna podwyżka do 12,51 € brutto/h, a po 2 latach do 12,62 € brutto/h. – 14,23 € brutto/h za nadgodziny od 39 do 40 godzin (stawka podstawowa 11,08 € + 28,4% dodatku). – 16,24 € brutto/h za nadgodziny powyżej 41 godzin (stawka podstawowa 11,08 € + 46,6% dodatku). – 15,06 € brutto/h w soboty (stawka podstawowa 11,08 € + 36% dodatku). – UWAGA! W przypadku oddelegowania do innych prac pokrewnych, proponowana stawka godzinowa nie może wynosić mniej, niż najniższa stawka godzinowa obowiązująca w Niderlandach, czyli 9.72 € brutto/h. Co będziesz robić? Pracować przy produkcji i montażu moskitier do okien oraz drzwi. Docinać profile aluminiowe. Składać i montować gotowe elementy, np. siatki ochronne, osłony przeciwsłoneczne, prowadnice i szyny do żaluzji. Kontrolować jakość powstałych produktów, jak choćby drzwi przesuwnych. Pracować na 1 zmianę, w zespole 5-10 kolegów, pod nadzorem przełożonego. Godziny pracy w zależności od sezonu: 07:00-16:30; 08:00-16:30; 08:00-15:30. Wykonywać inne prace produkcyjne, magazynowe, logistyczne i porządkowe. Będziesz świetnym pracownikiem, jeśli: Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny). Znasz język angielski lub holenderski w stopniu minimum komunikatywnym. Posiadasz prywatne zakwaterowanie w okolicach miejscowości Boxtel (nie jest to warunek konieczny).
 Potrafisz postępować zgodnie z zasadami panującymi na zakładzie pracy. Jesteś dostępny do pracy również w weekendy oraz w nadgodzinach. Jesteś chętny podjąć pracę w różnych, oferowanych przez Agencję zakładach. Na zakładzie pracy istnieje obowiązek chodzenia w jeansach! Zgłoszenia proszę wysyłać na adres praca@twojaszansa.eu Kontakt: 608-494-300 Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę. Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: tnsgroup.pl/polityka-prywatnosci-i-informacja-ochronie-danych-osobowych

Ogłoszenie nr 644794, z dnia: 2021-02-23

KONTAKT:


email:


ZDJĘCIA:


To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.przemysl.pl/644794

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
www.ogloszenia.przemysl.pl
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy