Ogłoszenia drobne Przemyśl Ogłoszenia drobne Przemyśl
www.ogloszenia.przemysl.pl

Praca na wakacje dla studentów/uczniów w Holandii

Zakres obowiązków: • Cięcie węży na odpowiednie długości • Montowanie złączek • Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony • Układanie węży i przewodów elastycznych na palety Oferujemy: • Zatrudnienie na okres wakacji • Wynagrodzenie 11 € brutto/h • Umowa na warunkach niemieckich – oddelegowanie do pracy w Holandii • Zwolnienie ze składek na ubezpieczenie społeczne • Komfortowe zakwaterowanie odpłatne ok. 59,15 € / tydzień • Wsparcie polskiego koordynatora Wymagania: • Zdolności techniczne • Zdolność do szybkiego przystosowywania się • Wytrzymałość fizyczna • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO • Prawo jazdy kat. B • Własny samochód mile widziany Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin) Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972 Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres: mp@cp-personal.com

Autor: Concept Plus

Ogłoszenie nr 652974, z dnia: 2021-06-09

KONTAKT:

tel.:814400972

ZDJĘCIA:

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.przemysl.pl/652974

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy