Ogłoszenia drobne Przemyśl Ogłoszenia drobne Przemyśl
www.ogloszenia.przemysl.pl

Rekruter / Specjalista ds. rekrutacj

Zakres obowiązków: • nadzór nad realizacją przydzielonych projektów rekrutacyjnych • redagowanie i publikowanie ofert pracy • selekcja CV pod kątem poszczególnych projektów • organizowanie spotkań rekrutacyjnych (on-line lub stacjonarnie) • rekomendacja kandydatów do zatrudnienia • przekazywanie dokumentów kandydatów do Działu kadr • aktualizowanie bazy danych kandydatów • raportowanie wyników pracy Nasze wymagania: • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych • znajomość narzędzi rekrutacyjnych i pakietu MS Office • umiejętność pracy wielozadaniowej pod presją czasu • bardzo dobra organizacja pracy własnej • znajomość zagadnień dotyczących zatrudnienia osób z niepełnosprawnością będzie dodatkowym atutem To oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze • profesjonalne wdrożenie do pracy i indywidualne podejście do planowania kariery • samodzielność, odpowiedzialność oraz przestrzeń do realizacji swoich pomysłów • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w profesjonalnych szkoleniach

Autor: OBPON

Ogłoszenie nr 678715, z dnia: 2022-05-26

KONTAKT:

kom.:883100003

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.przemysl.pl/678715

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy