Ogłoszenia drobne Przemyśl Ogłoszenia drobne Przemyśl
www.ogloszenia.przemysl.pl

Koordynator ds. Technicznych - Budowa Farm Fotowoltaicznych

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Koordynatora ds. Technicznych, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad budową farm fotowoltaicznych oraz mikroinstalacji PV. Obowiązki: - Koordynacja i nadzór nad procesem budowy farm fotowoltaicznych i mikroinstalacji PV. - Monitorowanie postępów prac oraz zapewnienie zgodności z harmonogramem. - Współpraca z zespołem inżynierów, kontrahentami i dostawcami. - Rozwiązywanie ewentualnych problemów technicznych i zapewnienie wysokiej jakości wykonania prac. Wymagania: - Doświadczenie w koordynacji projektów z zakresu energii odnawialnej. - Znajomość technologii fotowoltaicznych oraz mikroinstalacji PV. - Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności komunikacyjne. Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie związane z doświadczeniem i umiejętnościami. - Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży. - Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach z zakresu energii odnawialnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro.zalsan@gmail.com. W temacie wiadomości proszę wpisać \"Koordynator ds. Technicznych - Budowa Farm PV\".

Autor: Michał

Ogłoszenie nr 710986, z dnia: 2023-12-05

KONTAKT:

tel.:500545353
kom.:500545353
GG:Zaleski

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.przemysl.pl/710986

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy